Çağlayan Spor U18 ELİT LİG’TE

2021-2022 Futbol sezonunda U18 takımımız 1.Küme’de düşmeme mücadelesi verirken takıma 2022-2023 Futbol sezonunda yapılan takviyelerle hedefe odaklandık ve HEDEFİMİZ OLAN #elitlig ‘E YÜKSELDİK. ELİT LİG’e YÜKSELMEMİZDE EMEĞİ GEÇEN Genel Koordinatörümüz Mehmet BİÇER, A Takım Antrenörümüz Serdar OZAN, A Takım Yardımcı Hocamız Caner ÇEKİŞ, Kaleci Antrenörümüz Nahit CEBECİK, U18-U17-U16 Tüm yaş gruplarında çalışan Hocamız Şeref ÖZDEMİR’e ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kura çekimine gittiğimizde arkamızda 3 tane genç ÇAĞLAYAN SPOR gelsin içinden geçeriz diye konuşuyorlardı. Bizde döndük yavaş geçin diye gülmüştük :). Sezona başlarken toplama takım diye lanse edildik. Sonuçta TAŞIMA bir takım gibi ne tesisi ne geliri olan bir kulübüz. 6 yıl önce tanıştığımız, yollarımızın kesiştiği Mehmet BİÇER ile çıktık bu yolculuğa. Hatta kura çekiminden sonra zor bir grup 2007-2008 takımı yapalım düşüncesi geçti aklımızdan sonra Altyapı Sorumlumuz olan Hasan BULUT’un imkanlarımızı zorlayalım hedefe takım yapalım düşüncesiyle hedefe giden yola çıktık. İkili ilişkilerimizin olduğu #Dost kulüplerimizinde bize destekleriyle takımımıza BEDELLERİNİ ödeyerek kattığımız oyuncular oldu. Herkes TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ dedikçe “BİZ” YÖNETİM KURULU olarak daha çok kenetlendik. Mütevazi bir kadro oluşturduk. Nitekim bu kadro çok üst düzey değildi ama birşey vardı.

Oda “AİLE” ortamı.

Başkanıyla, Yönetimiyle, Hocalarıyla hep bir arada hep BİRLİKTE hareket ederek başardık.

ÇAĞLAYAN SPOR KULÜBÜ için 1 ADIM atan DESTEK veren ve HER GEÇEN GÜN BÜYÜMESİNE VESİLE olan herkesten
ALLAH RAZI OLSUN.

U18 Takımında Mücadele eden tüm oyuncularımızın ayaklarına, Hocalarımızın Emeklerine, Sponsorlarımızın Desteklerine, Yöneticilerimizin KESESİNE BEREKET.

#BizBüyükBirAileyiz 💚🤍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir