Çağlayan Spor 2022-2023 Futbol Sezonu Çalışmalarına Başladı

2022-2023 Futbol Sezonu çalışmalarına Genel Koordinatörümüz Mehmet BİÇER, Teknik Sorumlumuz Serdar OZAN, Yardımcı Antrenörlerimiz Caner ÇEKİŞ, Şeref ÖZDEMİR ve Kaleci Antrenörümüz Nahit CEBECİK nezaretinde başladı.

Genel Koordinatörümüz Mehmet BİÇER’in söz alarak başladığı yeni sezon ilk antremanımızda Genel Kaptanımız Caner TAŞDEMİR ve Başkan Yardımcımız Ünsal PESEMETÇİ temenni ve dileklerini oyuncularla paylaştıktan sonra söz alan Teknik Sorumlumuz Serdar OZAN yeni sezonun hepimiz için hayırlı olmasını ve çalışma azminin üst seviye olması için gereken çalışmaları yapacağını dile getirdi.

Ayrıca A Takım Sezon Başı Çalışmalarına Genç Takımdan; Tolga, Melih, Efe, Efecan, Arda, Yasin, Eren, Sefa, Polat, Efecan, Mehmet Onur, Ahmet , Hamza ve Emirhan 14 oyuncu alarak gençlerede A Takıma çıkma fırsatı veren Teknik Ekibimize Yönetim Kurulu olarak Teşekkür Ederiz.

2022-2023 sezonu için eksik yerlerimizi gidererek takviyelerle iyi bir takım oluşturduğumuzu düşünüyoruz.

Güçlü, çalışkan ve tecrübeli bir kadro ile
sezonun ilk çalışmasını Hürriyet Spor Tesisleri’nde gerçekleştiren takımımıza yeni sezonun kazasız, sakatlıksız, kartsız geçmesini temenni ediyoruz.

Ayrıca bize 2022-2023 Futbol Sezonunda Destek Veren Tüm Sponsorlarımıza Teşekkür Ederiz.

@ozgencmachinery @lignum.makine @caglayan_gida_ins @bursa.atlas @plastmakmachineworld @suat_plastmakmakina @sonercinli @dms_disli @ozkayakuyumculuk @kayratarimsal @elslift @caner__tasdemir @hakanspor @altinkozahaliyikamaa @serkan_tiger @sezginesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir