Çağlayan Spor Tesisi Kale Direkleri Yenilendi
![](https://www.caglayanspor.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210616_123538-scaled.jpg)
Çağlayan Spor Tesisimizin Kale Direklerimizin yenilenmesinde bize yardımcı olan Osmangazi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Cahide BABACAN’a, Atölyeler Şefi Veysel ÇAÇEN ve yağmur çamur demeden hizmetini tamamlayan ekibine teşekkür ederiz. #ÇağlayanSporKulübü 💚🤍
Anahtar Kelime: Bursa amatör, bursaamatör, Çağlayan Futbol Sahası, Çağlayan Spor, Çağlayan Spor kulübü, Çağlayan Spor Tesisleri, çağlayanspor, Cahide Babacan, Osmangazi Belediyesi, Veysel Çaçen
Bir yanıt yazın