Genel Kurul Öncesi Başkandan Açıklama

#ÇağlayanSporKulübü BAŞKANI olarak 2021 Yılı Mayıs ayında yapacağımız genel kurul için bir açıklama yayınlamak istedim.

2008 Yılından bu yana severek yaptığım kulüp başkanlığı görevinin 13. yılındayım. Bu zaman zarfında her zaman destek veren benimle birlikte bu zorlu süreçlerde yürüyen tüm YÖNETİCİ,FUTBOLCU Kardeşlerime, ABİLERİME ve SON 4 YILDIR BİZLERİ TRİBÜNLERDE YALNIZ BIRAKMAYAN TARAFTARLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Her geçen gün zorlaşan HAYAT ŞARTLARI ve KULÜBÜN SPORTİF BAŞARILARININ ARTARAK DEVAM ETMESİ ALT YAPILARININ OLUŞMASI için daha güçlü BİR YÖNETİME İHTİYACIMIZ olduğu AŞİKARDIR.
Hep dile getirdiğimiz BİZ sözcüğünün her zaman arkasında durduk ama yürüdüğümüz bu yolda YÖNETİM olarak YALNIZ kaldık. MADDİ imkanlarını ve TRİBÜNDEKİ DESTEKLERİNİ hiçbir zaman esirgemeyen Çağlayan Köyü Tar.Kalk. KOOPERATİF BAŞKANI Mustafa Akşit ve YÖNETİMİNE, ÇAĞLAYANSPOR GÖNÜLLÜSÜ olan Mustafa Akgün Abime her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ederiz.

2-3 KİŞİNİN GAYRETİ ve MADDİ imkanlarıyla gidecek bir KULÜP olmadığımız ortada.
ASİL ve YEDEK olmak üzere 16 KİŞİDEN OLUŞAN YÖNETİM KURULUMUZUN İÇİNDE 2-3 KİŞİNİN ÇABALARIYLA DEVAM ETMEK İSTEMİYORUZ.

EĞER KULÜBE BAŞKANLIK YAPACAĞINA İNANAN ADAY OLURSA TÜM GAYRETİMLE DESTEKLEYECEĞİMİNDE BİLİNMESİNİ İSTERİM.

BAŞKAN ADAYI ÇIKMADIĞINDA İSE GERÇEKTEN KULÜBÜMÜZE MADDİ MANEVİ destek verecek YÖNETİCİ ARKADAŞLAR BULARAK YENİ BİR YAPILANMA YENİ BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİMİZİN BİLİNMESİNİ İSTERİM.

BU YOLDA “BİZ” olabileceğine İNANAN HEM VAKTİNİ HEM ÇEVRESİNİ GEREKTİĞİNDE KENDİ İMKANLARINI KULLANACAK ( MADDİ & MANEVİ ) VAKİT AYIRACAK YÖNETİCİ ARKADAŞLARI YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir