Spor Bakanımız Kasapoğlu BURSA’da

Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun şehrimize yapacağı spor yatırımlarında 400 milyon TL’lik yeni yatırımları kazandıracak protokol imzalandı. Desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a ve Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoglu’na yürekten teşekkür ediyoruz.

Amatör spor kulüplerimize yapılacak olan 2.500.000 TL’lik nakdi destek programında kulübümüzün oyuncuları ile birlikte katılım sağladık.

Ayrıca programda karşılaştığımız değerli büyüklerimiz;
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İzleme Daire Başkanı Müdür Yardımcısı Süleyman ŞAHİN, Bursa Gençlik Spor İl Müdürü Salih BAŞPARMAK, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş AKHAN, Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Gökhan DİNÇER, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Nurullah YILDIZ, Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet BAYHAN, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Nureddin Arif KURTULMUŞLAR, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin ERDÖNMEZ ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Osman KILIÇ’ında bulunduğu Programda Çağlayan Spor Tesisleri’mizin yapılması için gerekli destekleri sağlayacaklarının ve ilgileneceklerinin sözünü aldığımız değerli büyüklerimize çok teşekkür ederiz. İnşallah sizlerin destekleriyle Bursa Futbolu için güzel işler başaracağız 💚🤍

Çağlayan Spor Kulübü Facebook
Çağlayan Spor Kulübü İnstagram
Çağlayan Spor Kulübü Twitter
Çağlayan Spor Kulübü Youtube

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir