A Takım – Çağlayan Spor 1-2 Fatihgücü

2022-2023 #Futbol sezonunun 2.Haftasında maçında #Hürriyet #Spor #Tesisleri ‘nde #FatihGücüSporKulübü ‘yle karşılaştı. Maçın ilk yarısında 33.Dakikasında Sol Kanat Oyuncusu Fatih KARAGÖZ’ün attığı gol ile ilkyarıyı 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda #FatihGücü nün kazandığı ile eşitliği yakaladı. İlerleyen dakikalarda kalemizde 1 gol daha görerek maçı 2-1 mağlup tamamladık.

Lig Uzun bir maraton 13 Takım ve 24 Müsabakanın oynanacağı bir lig görüyoruz ki biz Puan kaybettikçe ellerini ovalayanlar var ama unuttukları birşey var “2 MAÇ DEĞİL 22 MAÇ’ta KAYBETSEK BİZ’İ YIKAMAZLAR.”

BİZ KAZANIRKEN 1 KELİME TEBRİK EDEMEYENLER BİZ KAYBETTİĞİMİZDE ELLERİNİ AVUÇLAYIP RAKİPLERİMİZİN KAZANDIĞI ZAMANLARDA YANLARINDAN, ALKIŞLAMAKTAN, SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN EKSİK OLMUYORLAR.

KİMSE KUSURA BAKMASIN BİZE DOST GÖRÜNÜMLÜ DÜŞMAN LAZIM DEĞİL.
MESAJIMI OKUYAN VE ACABA BANA MI LAF SOKTU DİYE DÜŞÜNEN KİM VARSA BİZİMLE OLAN DİYALOĞUNU ACİLEN KESSİN. PRİM YAPABİLECEKLERİ YERLERİ ALKIŞLAMAYA DEVAM ETSİNLER.

AYRICA ; BİZ BU TAKIMI BUGÜNE GETİREN HERKESLE BERABER YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ. YÖNETİMLER GİDER HOCALAR GİDER OYUNCULAR GİDER AMA ASLOLAN CAMİALARDIR.

YA TAKDİR ETMEYİ ÖĞRENECEKSİNİZ YADA ÇEVREMİZDE KALABALIK YAPMAYIP YOLUNUZA DEVAM EDECEKSİNİZ.

#ÇağlayanSporKulübü nü başka camialarla karıştırmayınız.

💚🤍 #BizBüyükBirAileyiz 💚🤍

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir