Çağlayan Spor Kulübü Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı
![](https://www.caglayanspor.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210608_224429_624-scaled.jpg)
Çağlayan Spor Kulübü olarak yeni sezon çalışmalarına başladık. A Takım – U19 – U17 yaş grubu takımlarımızla birarada olduk. Antremanımıza katılarak Tatlı ikramında bulunan Yöneticimiz Vahap Akşit’e ve Yenikent Spor Kulübü Başkanı Hasan Bulut’a aramızda oldukları için teşekkür ederiz. Salı ve Perşembe 19:00-20.30 Saatleri arasında Hürriyet Spor Tesisleri’ndeyiz. Katılmak isteyenleri bekleriz 💚🤍
Bir yanıt yazın