Yardımcı Antrenörümüz Caner Çekiş’ten Tatlı Ziyafeti
![](https://www.caglayanspor.com/wp-content/uploads/2021/10/Caner-Cekis.jpg)
![](https://www.caglayanspor.com/wp-content/uploads/2021/10/Caner-Cekis-260x164.jpg)
Çağlayan Spor Kulübü Yardımcı Antrenörümüz Caner Çekiş Hocamız Antreman sonrası oyuncularımıza tatlı ikramında bulundu. Takım içi birlik ve beraberliğin ön planda olduğu ÇağlayanSpor da Sen Ben yoktur Biz vardır. Çünkü #BizBüyükBirAileyiz
Çağlayan Spor Kulübü Facebook
Çağlayan Spor Kulübü İnstagram
Çağlayan Spor Kulübü Twitter
Çağlayan Spor Kulübü Youtube
Anahtar Kelime: Antreman, Antrenör, Çağlayan, Çağlayan Spor, Çağlayan Spor kulübü, çağlayanspor, çağlayansporkulübü, Caner Çekiş, Futbol, Tatlı, Ziyafet
Bir yanıt yazın